Střevní mikrobiom

Jak střeva ovlivňují naši psychiku a řídí duševní a tělesné zdraví? 
Vše se odehrává v hlavě a v našem druhém mozku, v tom břišním.

Řídí nás břicho. Naše intuice a inteligence, zdraví i nemoc, skutečnost, zda jsme šťastní, ve stresu, smutní, procházíme depresemi, strachy, obavami – to všechno pochází z našeho břicha. Přesněji, může za to náš střevní mikrobiom. 

Akné, vyrážky, ekzémy, problémy s nadýmáním, potravinová intolerance, křeče, výkyvy váhy, nespavost, vyčerpání, snížení koncentrace, špatná imunita, … opět vychází z našeho střeva, které všechno řídí. 

A to, jak se o něj budeme starat, jakou mu dáme péči, se kompletně projeví na našem duševním i fyzickém zdraví. 

Vyšetření střevního mikrobiomu

Pokud chceme skutečně znát svůj střevní mikrobiom a zahájit jeho léčbu na míru, můžeme využít unikátní, neinvazivní mikrobiom test, molekulárního biologa RNDr. Petra Ryšávky. Test střevního mikrobiomu si uděláte z pohodlí svého domova s odběrovou sadou, pro kterou si přijede kurýr a odveze Váš vzorek stolice do brněnské laboratoře, kde bude za 4 týdny vyhodnocen. Veškeré výsledky obdržíte na 8 stranách zpracované na svůj email i s doporučenou léčbou patentovaných probiotik a prebiotik na míru. 

Probiotika a Prebiotika

Svůj střevní mikrobiom léčíme probiotiky a prebiotiky, která jsou 100% přírodní a vyrobena v ČR.  Pokud nepůjdeme cestou mikrobiom testu, vždy si volíme taková probiotika, která řeší náš konkrétní problém (akné, alergie, lupenka, spánek,  migrény, imunita, crohnova choroba, křeče, PCOS, endometrióza, hormonální nerovnováha, bolesti pohybového aparátu, …). 

Ať už si budete pořizovat jakákoliv probiotika, čtěte prosím etikety, složení, počet mg, k čemu určený typ slouží. Ale nejlepší, co můžete udělat je konzultovat se mnou, jako hlavním distributorem probiotik  Harmonelo, svou individuální péči na míru. 

Já osobně jsem téměř rok uživatelkou a všem svým klientům a profi sportovcům doporučuji patentovaná probiotika a prebiotika, RNDr. Petra Ryšávky, se kterými mám skvělé zkušenosti a prošlo mi pod rukami více než 2000 spokojených klientů, se kterými pracuji na osobní bázi nebo přes svůj Instagram na probiotickou péči @Probiotik_life. Reference na Petra Ryšávku najdete na na jeho produkty najdete zde: https://harmonelo.com/odborne