Střevní mikrobiom

Jak střeva ovlivňují naši psychiku a řídí duševní a tělesné zdraví? 
Vše se odehrává v hlavě a v našem druhém mozku, v tom břišním.

Řídí nás břicho. Naše intuice a inteligence, zdraví i nemoc, skutečnost, zda jsme šťastní, ve stresu, smutní, procházíme depresemi, strachy, obavami – to všechno pochází z našeho břicha. Přesněji, může za to náš střevní mikrobiom. 

Akné, vyrážky, ekzémy, problémy s nadýmáním, potravinová intolerance, křeče, výkyvy váhy, nespavost, vyčerpání, snížení koncentrace, špatná imunita, … opět vychází z našeho střeva, které všechno řídí. 

A to, jak se o něj budeme starat, jakou mu dáme péči, se kompletně projeví na našem duševním i fyzickém zdraví. 

Vyšetření střevního mikrobiomu

Pokud chceme znát skutečný stav svého střevního mikrobiomu a zahájit jeho úpravu, můžeme využít unikátní, neinvazivní mikrobiom test, molekulárního biologa RNDr. Petra Ryšávky. Test střevního mikrobiomu si uděláte z pohodlí svého domova s odběrovou sadou, za pár minut. Následně pošlete vzorek své stolice ve zkumavce, v bílé označené, anonymní obálce poštou nebo dopravcem k nám, do brněnské laboratoře. Kde bude za 4 týdny vzorek vyhodnocen. Veškeré výsledky (elaborát o stavu svého střevního mikrobiomu, hodnoty, doporučená probiotika, prebiotika, dávkování, změnu životního stylu apod.) na svůj email. Doporučená probiotika následně objednáte opět z našeho e-shopu.

Po vytvoření zákaznického účtu (registraci) získáte slevu 20% na test. Tudíž jeho cena po slevě bude 4.990 Kč.

Individualizovaná probiotika a patentovaná, sirupová probiotika a prebiotika

Střevní mikrobiom upravujeme sirupovými probiotiky a prebiotiky, která jsou 100% přírodní a vyrobena v ČR.  Pokud nepůjdeme cestou mikrobiom testu, vždy si volíme taková probiotika, která pomáhají řešit konkrétní problém (akné, ekzém, alergie, lupenka, spánek, migrény, imunita, Crohnova choroba, křeče, PCOS, Endometrióza, hormonální nerovnováha, bolesti pohybového aparátu, alopecie, …). 

Než si budete pořizovat konkrétní probiotika, doporučuji Vám vždy konzultaci se mnou. Nezávislým, certifikovaným distributorem probiotik na míru (osobní nebo online konzultace).  Přečtěte si prosím též pozorně etikety, složení, dávkování, k čemu určený typ suplementu slouží. 

Já osobně jsem přes 2,5 roku uživatelkou sirupových probiotik a prebiotik. Pod rukami mi prošlo více než 4 000 klientů, se kterými pracuji na osobní bázi nebo přes můj IG @Probiotik_life. Jsem velice ráda, že klienti dosahují skvělých výsledků a můžeme se pyšnit řadou referencí a ocenění. 

Unikátní individualizovaná Probiotika v kapslích

Pokud ale hledáte něco naprosto unikátního, individualizovaného, přímo na míru pro Vás, pro Vašeho střevo. Něco, co nebude mít nikdo jiný na světě, tak zvolte naše jedinečná individualizovaná probiotika v kapslích. Kúru na půl roku nebo na rok, součástí které je sofistikovanější mikrobem test, také ale probiotické koktejly a butyrát. 

Jedná se o světově unikátní projekt vyvinutý v ČR, v Brně. V roce 2021 jsme byli jediní na světě, kteří vyvíjeli individualizovaná probiotika. Analyzujeme mikrobiom, detailně vyhodnocujeme a navrhujeme péči na míru. Jedná se o naprosté odchýlení od standardního lékárenského konceptu. Celoroční péče o Váš střevní mikrobiom a organismus.

Více informací se opět dozvíte po návštěvě mých stránek, kde též po vytvoření zákaznického účtu (registraci) můžete získat opět 20% slevu i na tato individualizovaná probiotika. V tomto případě určitě doporučuji konzultaci a detailní vysvětlení celého procesu. 

SledujTE MOU CESTU