Andrea Kašová

„Jsem Průvodce na Vaší cestě“
Jsem Andrea Kašová

Mentor Self-Confidence. Mentoruji jednotlivce, sportovce, firmy. 

Jsem zakladatelka laskavého projektu Jsi žena na osvětu ženství, cykličnosti, umění sebelásky, návratu k ženskému principu a rozvíjení ženské energie. 

Přes 12 let se pohybuji v marketingu, reklamě, retailu a gastronomii. Pracovala jsem v leadershipu marketingových oddělení korporátů,  vedla divize za ČR a SK, spolupracovala s ostatními zeměmi CE regionu. Řídila oddělení Accountu v retailové reklamní agentuře jako Client Service Director, starala se o klienty, HR, osobní rozvoj zaměstnanců, marketing. 

Zabývala se CSR (Společenskou odpovědností firem), pracovala s neziskovými organizacemi, potravinovými bankami, dětskými domovy.

Jsem autorkou eBooků, píšu PR články pro různé společnosti a magazíny, příspěvky o vztazích a sebelásce na sociálních sítích, natáčím rozhovory, podcasty, vedu řízené meditace na zklidnění a koncentraci. Pracuji s energiemi (shamballa, amara reiki). 

Jsem zakladatelkou projektu Probiotik Life, hlavní distributorkou individuálních probiotik na míru Harmonelo. Věnuji se osvětě o střevním mikrobiomu, probiotikách a prebiotikách, které výrazně ovlivňují naše duševní a tělesné zdraví.  

Jsem osobním trenérem fitness, vedu soukromé lekce jógy.

Nedostatek času neexistuje.
Vše je otázkou Vašich priorit.
Domluvte si konzultaci.