Andrea Kašová

„Jsem Průvodce na Vaší cestě“
Jsem Andrea Kašová

Mentor Self-Confidence. Mentoruji jednotlivce a sportovce. 

Přes 12 let jsem strávila v marketingu, reklamě a obchodu, vedením lidí, jak na straně marketingových a CSR oddělení mezinárodních gastro korporátů, retailových společností s pobočkami po ČR a SK, tak ve vedení reklamních agentur.  

Díky covidu jsem zásadně přehodnotila svůj život a začala se věnovat mentorování a terapiím klientů, práci s fitness komunitou (od 2012 jsem certifikovaným trenérem fitness), profesionálním sportovcům a probiotické suplementaci.

3 roky jsem procházela dalšími kurzy osobního rozvoje – imara reiki, shamballa, RUŠ Metoda Karla Nejedlého, kraniosakrální terapie, SRT terapie, Boží slovo,  studiemi ženského a mužského principu, cykličností, …

Jsem zakladatelka laskavého projektu Jsi žena na osvětu ženství, cykličnosti, umění sebelásky, návratu k ženskému principu a rozvíjení ženské energie. Autorka ebooků o cykličnosti. Pro své klienty vedu a natáčím řízené meditace na zklidnění a koncentraci. Vystoupila jsem v podcastu Ve vlastních rukou.

Založila jsem projekt Probiotik Life a stala se hlavním certifikovaným, nezávislým distributorem a konzultantem individuálních probiotik na míru.  1,5 roku se věnuji osvětě o střevním mikrobiomu a probiotické péči, která výrazně ovlivňuje naše duševní a tělesné zdraví.  

Nedostatek času neexistuje.
Vše je otázkou Vašich priorit.
Domluvte si konzultaci.