Andrea Kašová

Mentor Self-Confidence / Terapeut
Jsem Andrea Kašová

Mentor Self-Confidence / Terapeut

Přes 12 let jsem strávila v marketingu, reklamě a obchodu, vedením lidí, jak na straně marketingových oddělení ( v mezinárodním gastro korporátu, retailových společností s pobočkami v ČR a SK, tak ve vedení reklamních agentur).  

Díky covidu jsem zásadně přehodnotila svůj život a začala se naplno věnovat terapiím, mentorování klientů, profesionálním sportovcům, fitness komunitě a individualizované probiotické suplementaci.

Od roku 2019 jsem procházela kurzy osobního rozvoje, zasvěcením do imara reiki, shamballa, kurzem RUŠ Metody Karla Nejedlého, výklady karet. Sama prošla kurzy ženství, studiemi ženského a mužského principu, cykličnosti, kraniosakrálními terapiemi, SRT terapiemi, Božím slovem, Automatickou kresbou, Reflexními terapiemi, napojováním se na Vyšší Já, aj. 

Jsem zakladatelka projektu Jsi žena na osvětu ženství, cykličnosti, umění sebelásky, návratu k ženskému principu a rozvíjení ženské energie. Autorka ebooků o cykličnosti. Klientům tvořím řízené meditace na zklidnění a koncentraci. Vystoupila jsem v podcastu Ve vlastních rukou, kde jsem hovořila o sebelásce, sebehodnotě a svém životě. 

Založila jsem projekt Probiotik Life a stala se certifikovaným, nezávislým distributorem a konzultantem probiotik na míru.  Od roku 2021 se věnuji osvětě o střevním mikrobiomu a probiotické péči, která výrazně ovlivňuje naše duševní a tělesné zdraví.  

Nedostatek času neexistuje.
Vše je otázkou Vašich priorit.
Domluvte si konzultaci.